Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Brzostek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Brzostku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek komponent ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w warsztacie pod Brzostkiem. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki w Brzostku specjalizującego się w samochodach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest długotrwałe. Najczęściej w przypadku przyczyną przytkanego DPF-a, z symbolem Infiniti, jest inny defekt, np. Uszkodzenie sterownika silnika. Duża część samochodów osobowych w Brzostku to pojazdy z silnikiem TDI posiadające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez odnawiania. FAP-y trudnią się pracą w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego następuje spadek możliwości części. Marce Infiniti niemożliwe byłoby zachowanie wymaganych do zrealizowania wartości emisji spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Brzostek jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Brzostka, czemu firma Infiniti stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Żeby ustrzec się od trudności w eksploatacji samochodu Infiniti, wypada czasami wyczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Brzostka. Zregenerowanie możliwości części filtrów FAP w Brzostku dla aut Infiniti jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Brzostka. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Infiniti w Brzostku, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Brzostku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Brzostku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Brzostku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Brzostku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Brzostku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Brzostku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Brzostku 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Brzostku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Brzostku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Brzostku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer