Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Imielin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Imielinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Imielin słynie z warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych korporacji Jaguar. Imielin należy do centrów, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Jaguar dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. Prócz niespodzianek turystycznych pod Imielinem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Zazwyczaj źródłem usterki filtra FAP, marki Jaguar, trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Sporo samochodów osobowych w Imielinie to pojazdy z silnikiem CDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Klasyczną usterką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. By ustrzec się od przykrości w użytkowaniu diesla Jaguar, przydaje się okazjonalnie przepalać DPF, udostępniono taką usługę w pracowni pod Imielina. Katalizatory samochodowe działają w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Ze względu fakt, że Jaguar, podobnie jak inne maszyny wymaga do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Imielinie wziąć pod lupę FAP. Tabela z cenami regenerowania filtrów cząstek stałych dedykowanych do Jaguar dla Imielina wstawiono pod zdjęciem, da się znaleźć na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Imielinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Imielinie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Imielinie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Imielinie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Imielinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Imielinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Imielinie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Imielinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Imielinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Imielinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Imielinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Imielinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Imielin Granice Imielińska IMI938 50.154190/19.180420 Wyszukaj
Imielin Golicówka Nowozachęty POP-IMI1 50.141842/19.201160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer