Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kępice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kępicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w autach Jaguar z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż część tę dotykają usterki, co może rozwiązać mycie filtrów FAP w pracowni pod Kępicami. Katalizatory chodzą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Jaguar to diesle, które są słynne w całym kraju, lecz zmagają się z kwestią z katalizatorami. Filtry FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy pracownię w Kępicach. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Jaguar wyróżniają się bardzo dobrymi możliwościami w zakresie zmniejszenia poziomu produkcji gazów spalinowych. Kępice jest jednym z centrów, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kępic, czemu firma Jaguar próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Sporo samochodów w Kępicach to auta z silnikiem HDI posiadające katalizator samochodowy, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów podczas prowadzenia pojazdu Jaguar, potrzeba od czasu do czasu czyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Kępic. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też regeneracja FAP dla samochodów producenta Jaguar, odnaleźć można na stronie, jak też u mechanika w Kępicach. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych DPF dla Jaguar dla Kępic zamieściliśmy na dole, da się porównać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kępicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kępicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kępicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kępicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kępicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kępicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kępicach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Kępicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kępicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kępicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kępicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kępicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kępice Generała Władysława Sikorskiego KEE01A 54.236198/16.890850 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer