Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kłobuck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kłobucku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Kłobuckiem. Kłobuck należy do miast, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Jaguar usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Wiele aut w Kłobucku to auta z silnikiem i-CTDi posiadające katalizator SCR, który nie może obejść się bez regenerowania. Standardową wadą, z jaką biedzą się pojazdy znanej firmy Jaguar, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, polecamy zatem warsztat w Kłobucku. Jaguar to pojazdy, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z problemami z katalizatorami SCR. Odszukanie kompetentnego mechanika w Kłobucku celującego w autach Jaguar może być trudne, jak również jest mozolne. Osiągnięcie osiągów zawartości produkowanych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, wymaga pracującego poprawnie katalizatora SCR. Tabela z cennikiem regenerowania katalizatorów samochodowych z Jaguar dla Kłobucka zamieściliśmy niżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tym cenniku, ceny za usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Z racji tego, że Jaguar, równorzędnie jak inni producenci koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też warto nadmienić, by w Kłobucku przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kłobucku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kłobucku 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kłobucku 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kłobucku 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kłobucku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kłobucku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kłobucku 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kłobucku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kłobucku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kłobucku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kłobucku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kłobucku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłobuck Stare Zagórze Generała Juliusza Rómmla KBU01A 50.908520/18.941931 Wyszukaj
Kłobuck Zakrzew Wieluńska POP-KLB2 50.904018/18.927731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer