Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Wschowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Wschowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wschowie istnieje możliwość regenerowania filtrów DPF/FAP do aut osobowych i ciężarowych Jaguar z powodu pracy laboratorium warsztatu z Wschowy. Zwykłą słabością, która dotyka pojazdy z logo Jaguar, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Wschowie znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Jaguar. Odzyskanie wartości poziomu produkcji gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie katalizatora SCR. Wschowa jest jednym z miast, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar charakteryzują się dobrymi rozwiązaniami w sferze spadku ilości emitowanych gazów wydechowych. Marce Jaguar niemożliwe byłoby zachowanie oczekiwanych wartości produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Filtry DPF FAP operują w nadzwyczaj trudnym środowisku, czyli w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów albo płukanie FAP dla aut producenta Jaguar, znaleźć można w panelu bocznym, albo w pracowni warsztatu w Wschowie. Przywrócenie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Wschowie dla marki Jaguar jest osiągalne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna dotarła do Wschowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Wschowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Wschowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Wschowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Wschowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Wschowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Wschowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Wschowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Wschowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Wschowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Wschowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Wschowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Wschowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wschowa Osiedle Zwycięstwa Stanisława Moniuszki WSC01L 51.802422/16.319521 Wyszukaj
Wschowa Osiedle Jagiellońskie Wolsztyńska WSC01G 51.814919/16.306549 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer