Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szczawnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szczawnica wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu trudniącego się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych korporacji Łada. Łada to samochody, jakie są popularne na całym świecie, ale walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Aby unikać trudności z eksploatacją auta Łada, trzeba okresowo czyścić filtr FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Szczawnicy. Duża część pojazdów w Szczawnicy to auta z silnikiem diesla posiadające zamontowany filtr DPF, który musi się oddawać do płukania. Auta ze stajni Łada mogą się poszczycić kapitalnymi patentami w zakresie ograniczania emisji cząstek stałych. Standardowo podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych, spod znaku Łada, trafia się inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Znanemu producentowi Łada nie powiodłoby się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania osiągów poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. DPF-y utworzone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy warsztat z Szczawnicy. Z racji tego, że Łada, tak jak inni producenci domaga się do poprawnej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Szczawnicy zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP. Namierz swojego mechanika, który zajmuje się Łada w Szczawnicy, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szczawnicy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szczawnicy 320
Mycie katalizatora Łada w Szczawnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szczawnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szczawnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szczawnicy 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczawnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Szczawnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer