Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dacia, Warszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dacia w Warszawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Warszawa znane jest z warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów DPF do pojazdów marki Dacia. Nierzadko wadą, z którą męczą się diesle marki Dacia, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr DPF. Dobór specjalistycznego mechanika w Warszawie wyspecjalizowanego w pojazdach Dacia może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Bardzo często źródłem zdławionego filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Dacia, trafia się inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Odzyskanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo zanieczyszczonym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się i wymagają naprawy, zalecamy usługi z Warszawy. Żeby uniknąć przykrości w użytkowaniu diesla Dacia, trzeba czasami przeczyścić filtr DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Warszawy. Wykaz cen regeneracji filtrów DPF wymontowanych z Dacia dla Warszawy można znaleźć poniżej, można sprawdzić na tej liście, ceny za usługi naprawy katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP jak też regeneracja katalizatorów SCR dla aut Dacia, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Warszawie.

Naprawiany katalizator SCR marki Dacia, w pracowni regeneracji, w Warszawie.
Dacia - Regeneracja DPF Warszawa | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Warszawie

Wyczyszczony katalizator utleniający marki Dacia, w pracowni regeneracji na stole, w Warszawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dacia w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dacia w Warszawie 398
Regeneracja filtra FAP Dacia w Warszawie 398
Mycie katalizatora Dacia w Warszawie 398
Płukanie katalizatora SCR Dacia w Warszawie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Dacia w Warszawie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dacia w Warszawie 1490
Wycinanie filtra DPF Dacia, usuwanie filtra DPF Dacia w Warszawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Dacia w Warszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dacia w Warszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Dacia:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer