Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Ogrodzieniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Ogrodzieńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ogrodzieńcu wystąpiła możliwość oczyszczania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z racji pracy pracowni warsztatu z Ogrodzieńca. Zazwyczaj usterką, dotykającą osobówki spod skrzydeł Hino Motors, głównie, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Duża część pojazdów osobowych w Ogrodzieńcu to samochody z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje oczyszczania. Oprócz rozrywek dla turystów w Ogrodzieńcu znaleźć można warsztaty, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Hino Motors charakteryzują się doskonałymi mechanizmami pracy w dziedzinie redukcji ilości emitowanych gazów spalinowych. Generowanie górnych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 5, potrzebuje niezawodnego FAP-a. Ogrodzieniec jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Ogrodzieńca, czemu znany koncern Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Ogrodzieńcu wyprofilowanego w autach Hino Motors może być skomplikowane, jak również jest mozolne. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów marki Hino Motors, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak również w laboratorium warsztatu w Ogrodzieńcu. Wykaz cen oczyszczania katalizatorów samochodowych od Hino Motors dla Ogrodzieńca umieściliśmy na dole, nie ma przeszkód, by znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Ogrodzieńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Ogrodzieńcu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Ogrodzieńcu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Ogrodzieńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Ogrodzieńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Ogrodzieńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Ogrodzieńcu 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Ogrodzieńcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Ogrodzieńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Ogrodzieńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ogrodzieńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Ogrodzieńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ogrodzieniec Plac Wolności OGR01A 50.449100/19.518419 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer