Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wiązów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wiązowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wiązowie wystąpiła opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania warsztatu z Wiązowa. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Wiązów należy do ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Wiązowa, czemu marka Holden (HSV) usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Holden (HSV) to diesle, jakie są znane na terenie całej Polski, jednakże zmagają się z kwestią z filtrami DPF. Typową usterką, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV), w szczególności, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Wiązowem odszukać można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Odnalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Wiązowie celującego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. Znanej korporacji Holden (HSV) nie udałoby się zdobycie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Ponieważ Holden (HSV), niczym inne maszyny potrzebuje do sprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy, żeby w Wiązowie zwrócić uwagę na filtr i katalizator. Wybierz swój zakład mechaniki, który zajmuje się Holden (HSV) w Wiązowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wiązowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wiązowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wiązowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wiązowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wiązowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wiązowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wiązowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wiązowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Wiązowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wiązowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wiązowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wiązowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wiązów Pocztowa WIA01N 50.810951/17.201420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer