Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zagórów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zagórowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zagórowie pojawiła się opcja czyszczenia filtrów DPF do pojazdów Holden (HSV) dzięki działalności laboratorium z Zagórowa. Zachowanie górnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, wymaga funkcjonującego katalizatora samochodowego. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Holden (HSV) mogą się poszczycić kapitalnymi możliwościami w zakresie obniżania poziomu emisji cząstek stałych. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Zagórów należy do miast, jakie napotykają problem powiązany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Zagórowa, czemu znany koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, przez co filtry FAP zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy usługi z Zagórowa. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Zagórowem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Klasyczną usterką, z którą biedzą się pojazdy wytwórcy Holden (HSV), szczególnie, mające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Odtworzenie wydajności właściwości katalizatorów samochodowych w Zagórowie dla samochodów producenta Holden (HSV) jest możliwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Zagórowa. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów jak również regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Holden (HSV), zlokalizować można na stronie, jak również w warsztatowym laboratorium w Zagórowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zagórowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zagórowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zagórowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zagórowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zagórowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zagórowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zagórowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zagórowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Zagórowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zagórowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zagórowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Zagórowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagórów Mały Rynek ZGR01N 52.167889/17.898251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer