Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Biała Rawska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Białej Rawskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Biała Rawska odznacza się obecnością warsztatu zajmującego się myciem katalizatorów SCR do pojazdów znanej marki Infiniti. Dobranie właściwego warsztatu samochodowego w Białej Rawskiej przodującego w samochodach Infiniti może być trudne, a także jest pracochłonne. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Białą Rawską znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti szczycą się dobrymi metodami w sferze obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczeń. Znanej marce Infiniti nie udało się uzyskanie wymaganych do spełnienia górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF. Zwykle źródłem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Infiniti, zdarza się inny mankament, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Filtry DPF składają się z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Białą Rawską. Biała Rawska jest jednym z miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak inne maszyny potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF polecamy, żeby w Białej Rawskiej zadbać o FAP. Odnowienie wydolności części wchodzących w skład filtrów DPF w Białej Rawskiej dla pojazdów Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Białej Rawskiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Białej Rawskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Białej Rawskiej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Białej Rawskiej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Białej Rawskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Białej Rawskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Białej Rawskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Białej Rawskiej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Białej Rawskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Białej Rawskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Białej Rawskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer