Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Drawno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Drawnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, lecz część tą dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Drawnem. Typową usterką, z jaką biedzą się samochody marki Infiniti, zwykle, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy FAP. Drawno należy do miast, jakie napotykają problem związany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Drawna, czemu znana firma Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu pojazdu Infiniti, przydaje się co pewien czas przedmuchać katalizator SCR, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Drawna. Dobór właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Drawnie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być trudne, i jest żmudne. Uzyskanie górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF. Filtry FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem warsztat z Drawna. Znanemu producentowi Infiniti nie udało się zdobycie potrzebnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Drawnie, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR jak też płukanie FAP dla pojazdów Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, jak też u mechanika w Drawnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Drawnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Drawnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Drawnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Drawnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Drawnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Drawnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Drawnie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Drawnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Drawnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Drawnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drawnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Drawnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drawno Zawodzie Choszczeńska DRN01A 53.219730/15.759020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer