Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Krasnobród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Krasnobrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krasnobrodzie znajduje się możliwość naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut Infiniti z powodu obecności pracowni warsztatu z Krasnobrodu. Prócz atrakcji dla wizytujących w Krasnobrodzie znaleźć można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Infiniti. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak borykają się ze strapieniem z katalizatorami. Filtry DPF FAP działają w niewiarygodnie trudnych warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Odzyskanie górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym warsztat z Krasnobrodu. Słynnej korporacji Infiniti nie udało się generowanie niezbędnych do spełnienia wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów. Częstą wadą, która dotyka samochody z logo Infiniti, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Gdyż Infiniti, równorzędnie jak każda inna marka domaga się do poprawnej pracy niezepsutych katalizatorów polecamy, żeby w Krasnobrodzie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Usługi, między innymi naprawa FAP jak też regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Infiniti, odszukać można na naszej stronie internetowej, jak też w laboratorium w Krasnobrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Krasnobrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Krasnobrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Krasnobrodzie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Krasnobrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Krasnobrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Krasnobrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Krasnobrodzie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Krasnobrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Krasnobrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Krasnobrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer