Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sianów słynne jest z powodu warsztatu samochodowego zajmującego się oczyszczaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych spod znaku Infiniti. Na ogół podłożem zdławionego katalizatora SCR, znanej marki Infiniti, bywa inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: nieszczelny układ wtryskowy. Sianów należy do ośrodków, które napotykają kłopot związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Infiniti stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. Aby zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji auta Infiniti, trzeba okresami czyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Sianowa. Zwykłą usterką, z jaką zmagają się pojazdy korporacji Infiniti, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny DPF. Filtry DPF wykonują pracę w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje spadek parametrów części. Niemało pojazdów w Sianowie to auta z silnikiem CRD posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do płukania. Infiniti to osobówki, które są uznane w całym kraju, ale borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Cennik usług regeneracji filtrów DPF/FAP dedykowanych do Infiniti dla Sianowa umieściliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by przeglądnąć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania katalizatorów. Odnowienie kondycji części wchodzących w skład katalizatorów w Sianowie dla pojazdów producenta Infiniti jest prawdopodobne, ponieważ nowa technologia regeneracji trafiła do Sianowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sianowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sianowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sianowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Sianowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Sianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sianów Osiedle Piastów Dębowa SNW276 54.231621/16.306290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer