Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Poddębice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Poddębicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Poddębice wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się odnawianiem elementów filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Isuzu. Nierzadko źródłem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, firmy Isuzu, trafia się inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: uszkodzony układ doładowania. Zwykłą bolączką, dotykającą auta marki Isuzu, zazwyczaj, mające silnik diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Generowanie pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, wymaga działającego sprawnie FAP-a. Osobówki z symbolem Isuzu cechują się znakomitymi aparaturami w sprawie ograniczania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych działają w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co jest powodem, że następuje utrata właściwości urządzenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Poddębicach. Cały szereg samochodów osobowych w Poddębicach to auta z silnikiem TDCI posiadające wbudowany filtr i katalizator, który wymaga regenerowania. Wykaz cen płukania filtrów cząstek stałych pochodzących z Isuzu dla Poddębic zamieszczono poniżej, da się wyszukać w tej tabeli, koszt za wykonanie czyszczenia DPF FAP. Z racji tego, że Isuzu, zupełnie jak inne maszyny domaga się do nienagannego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Poddębicach zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Poddębicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Poddębicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Poddębicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Poddębicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Poddębicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Poddębicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Poddębicach 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Poddębicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Poddębicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Poddębicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Poddębicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Poddębicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer