Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Podkowa Leśna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Podkowie Leśnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Podkowa Leśna znane jest z laboratorium warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów do aut osobowych wytwórcy Koenigsegg. Odszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki w Podkowie Leśnej specjalizującego się w autach Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest żmudne. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg cieszą się dobrymi rozwiązaniami w sferze zmniejszania ilości produkowanych cząstek stałych. Zazwyczaj słabością, na jaką narażone są osobówki ze stajni Koenigsegg, w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Podkowa Leśna jest jednym z miast, które biją na alarm mający związek, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Podkowy Leśnej, czemu znana marka Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, z pomocą katalizatorów samochodowych. DPF-y stworzone są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Podkowie Leśnej. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w wydechu, przez co dochodzi do spadku wyników urządzenia. Słynnej marce Koenigsegg nie udało się generowanie koniecznych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Przywrócenie kondycji elementów filtrów cząstek stałych w Podkowie Leśnej dla samochodów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrotermiczna trafiła do Podkowy Leśnej. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP albo płukanie DPF dla pojazdów marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Podkowie Leśnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Podkowie Leśnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Podkowie Leśnej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Podkowie Leśnej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Podkowie Leśnej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Podkowie Leśnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Podkowie Leśnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Podkowie Leśnej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Podkowie Leśnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Podkowie Leśnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Podkowie Leśnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Podkowie Leśnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Podkowie Leśnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podkowa Leśna Akacjowa PDL01A 52.122002/20.725300 Wyszukaj
Podkowa Leśna Gołębia PDL01N 52.129349/20.708731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer