Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr DPF FAP robi się standardem w autach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że część ta psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Dobrą. Zachowanie pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całym kraju, jednakże stykają się z trudnościami z katalizatorami. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w użytkowaniu auta Łada, należy czasem przeczyścić FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Dobrej. Dobra należy do miast, które spotyka problem powiązany, z dużym procentem cząstek stałych w powietrzu, czemu producent Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w bardzo trudnym środowisku pracy, a więc w wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów części. Standardowo podłożem zatkanego DPF-a, spod znaku Łada, trafia się inny defekt, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Wiele samochodów w Dobrej to samochody z silnikiem JTDM posiadające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF jak również regeneracja FAP dla aut producenta Łada, odszukać można na stronie, jak również u mechanika w Dobrej. Ulepszenie wydolności części filtrów cząstek stałych w Dobrej dla pojazdów marki Łada jest możliwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Dobrej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dobrej 320
Mycie katalizatora Łada w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dobrej 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer