Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Hrubieszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Hrubieszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w autach Łada z silnikiem samozapłonowym, pomimo że komponent ten psuje się, z czym pomóc może mycie filtrów FAP w warsztacie pod Hrubieszowem. Znalezienie kompetentnego zakładu mechaniki w Hrubieszowie specjalizującego się w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Hrubieszowem zlokalizować można laboratoria, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Filtry DPF zmontowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy firmę pod Hrubieszowem. Znanemu producentowi Łada nie powiodłoby się generowanie potrzebnych górnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Łada cieszą się bardzo dobrymi mechanizmami w kwestii obniżenia poziomu emisji zanieczyszczeń. By ustrzec się od przykrości w użytkowaniu diesla Łada, należy co jakiś czas przepłukać DPF, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Hrubieszowa. Mnóstwo pojazdów w Hrubieszowie to pojazdy z silnikiem CTDi mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który wymaga czyszczenia. Odtworzenie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Hrubieszowie dla pojazdów marki Łada jest prawdopodobne, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Hrubieszowa. Wykaz cen regeneracji filtrów DPF dedykowanych do Łada dla Hrubieszowa znajduje się w poniższej sekcji, powinno być można odszukać tam, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Hrubieszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Hrubieszowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Hrubieszowie 320
Mycie katalizatora Łada w Hrubieszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Hrubieszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Hrubieszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Hrubieszowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Hrubieszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Hrubieszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Hrubieszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Hrubieszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Hrubieszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Hrubieszów Pobereżany Stanisława Basaja Rysia HRU02A 50.794941/23.891529 Wyszukaj
Hrubieszów Podgórze Kolejowa HRU01A 50.798382/23.904440 Wyszukaj
Hrubieszów Podgórze Polna POP-HRU2 50.801022/23.899151 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer