Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Peugeot, Bolków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Peugeot w Bolkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bolkowie istnieje sposobność naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Peugeot z powodu pracy warsztatowego laboratorium z Bolkowa. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Bolkowie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów Peugeot. Sporo samochodów w Bolkowie to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające katalizator, który musi się oddawać do regenerowania. Peugeot to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednak borykają się z trudnościami z filtrami DPF. Zdobycie pułapów produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego DPF-a. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu w Bolkowie specjalizującego się w autach Peugeot może dostarczyć problemów, jak również jest pracochłonne. Zazwyczaj niedoskonałością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Peugeot, w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry FAP chodzą w niewiarygodnie obciążonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek możliwości części. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych lub regeneracja DPF FAP dla aut marki Peugeot, znaleźć można w panelu bocznym, lub w warsztatowym laboratorium w Bolkowie. Odnajdź swój zakład mechaniki, który pomoże z Peugeot w Bolkowie, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot w Bolkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Peugeot w Bolkowie 320
Regeneracja filtra FAP Peugeot w Bolkowie 320
Mycie katalizatora Peugeot w Bolkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Peugeot w Bolkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Peugeot w Bolkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Peugeot w Bolkowie 1490
Wycinanie katalizatora Peugeot, usuwanie katalizatora Peugeot w Bolkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Peugeot w Bolkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Peugeot w Bolkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Peugeot

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Peugeot w Bolkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolków Jeleniogórska BLK01G 50.924740/16.099920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer