Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Nisko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Nisku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Nisko wyróżnia się z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych marki Baojun. Zazwyczaj niedoskonałością, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe korporacji Baojun, w szczególności, mające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr cząstek stałych. Firmie Baojun nie udało się utrzymanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów produkcji cząstek stałych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Nisku wyprofilowanego w pojazdach Baojun może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Sporo aut w Nisku to samochody z silnikiem Di-D posiadające filtr DPF, który musi się oddawać do czyszczenia. Generowanie górnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Nisko należy do centrów, jakie napotykają problem powiązany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Niska, czemu słynny koncern Baojun dąży aby, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Na ogół podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych, znanej marki Baojun, staje się inna wada, czego przykładem może być: uszkodzona turbosprężarka. Z racji tego, że Baojun, podobnie jak inne auta wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Nisku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Zlokalizuj warsztat, który naprawia samochody marki Baojun w Nisku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Nisku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Nisku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Nisku 398
Mycie katalizatora Baojun w Nisku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Nisku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Nisku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Nisku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Nisku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Nisku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Nisku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Nisku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Nisku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nisko Barce Podoficerska NIS01G 50.520859/22.133280 Wyszukaj
Nisko Barce Sandomierska NIS01A 50.521641/22.134260 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer