Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kalety

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kaletach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część tę dotykają usterki, w czym poradzić może mycie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Kaletami. Filtry DPF FAP złożone są z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry FAP wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy warsztat w Kaletach. Kalety należy do centrów, które mają kłopot powiązany, z dużą ilością cząstek stałych w miejskim powietrzu Kalet, czemu znana firma Jaguar stara się, przeciwdziałać, z pomocą katalizatorów. Znanej korporacji Jaguar nie powiodło się osiągnięcie żądanych przez normy maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Ażeby uchronić się od utrudnień w pracy pojazdu Jaguar, potrzeba okresowo przepłukać filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w pracowni pod Kalet. Katalizatory samochodowe działają w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Dobór fachowego mechanika samochodowego w Kaletach specjalizującego się w pojazdach Jaguar może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Jaguar to pojazdy, jakie są uznane na terenie całego świata, ale stykają się z problemami z katalizatorami. Lista cen odnawiania elementów filtrów DPF od Jaguar dla Kalet umieściliśmy w dolnej części strony, da się przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Zrewaloryzowanie skuteczności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Kaletach dla samochodów marki Jaguar jest prawdopodobne, gdyż nowa metoda regeneracji trafiła do Kalet.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kaletach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kaletach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kaletach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kaletach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kaletach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kaletach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kaletach 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kaletach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kaletach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kaletach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kaletach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kaletach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kalety Jędrysek Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury KLT452 50.563889/18.883671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer