Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kobiór

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kobiórze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kobiórze znajduje się opcja odnawiania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Jaguar z powodu działalności warsztatu z Kobióra. Niemało pojazdów w Kobiórze to auta z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Typową bolączką, z którą męczą się auta wytwórcy Jaguar, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Oprócz rozrywek dla turystów w Kobiórze znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Jaguar. Filtry DPF zbudowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Kobióra. Jaguar to auta, które są znane na całym świecie, jednakże walczą z problemami z filtrami DPF. Kobiór jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna firma Jaguar usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Dobór profesjonalnego mechanika samochodowego w Kobiórze wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Jaguar może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Gdyż Jaguar, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Kobiórze wziąć pod lupę filtr DPF FAP. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Kobiórze, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kobiórze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kobiórze 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kobiórze 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kobiórze 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kobiórze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kobiórze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kobiórze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kobiórze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Kobiórze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kobiórze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kobiórze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kobiórze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobiór Przelotowa KBR842 50.055271/18.936150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer