Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pieszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pieszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pieszycach jest szansa płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Jaguar dzięki pracy laboratorium z Pieszyc. Duża część pojazdów w Pieszycach to samochody z silnikiem diesla mające zainstalowany DPF, który wymaga regenerowania. Jaguar to pojazdy, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, ale stykają się z kwestią z katalizatorami. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat w Pieszycach. Auta znanej firmy Jaguar charakteryzują się znakomitymi możliwościami w dziedzinie obniżenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Żeby unikać problemów w eksploatacji samochodu Jaguar, trzeba czasami przedmuchać FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Pieszyc. Odzyskanie limitów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO 6, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w samochodowym wydechu, co wywołuje, że następuje utrata osiągów urządzenia. Dlatego że Jaguar, podobnie jak inne auta potrzebuje do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Pieszycach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR. Wybierz mechanika, który jest specjalistą od Jaguar w Pieszycach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pieszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pieszycach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pieszycach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pieszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pieszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pieszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pieszycach 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Pieszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Pieszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pieszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pieszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pieszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pieszyce 1 Maja PEI01G 50.707588/16.577200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer