Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Glinojeck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Glinojecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Glinojecku pojawiła się opcja regeneracji filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z przyczyny pracy laboratorium z Glinojecka. Niemało samochodów osobowych w Glinojecku to auta z silnikiem MultiJet mające wbudowany DPF, który potrzebuje czyszczenia. Osobówki wytwórcy Łada odznaczają się znakomitymi możliwościami w kwestii redukcji poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Glinojeck należy do centrów, które mają kłopot mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Glinojecka, czemu słynna marka Łada dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z filtrów FAP. Ażeby uchronić się od trudności z eksploatacją samochodu Łada, przydaje się okresami czyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Glinojecka. Główną bolączką, na jaką narażone są auta firmy Łada, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator. Łada to auta, jakie cieszą się sławą na całym świecie, jednak zmagają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Glinojecku przodującego w samochodach osobowych Łada może dostarczyć problemów, jak również jest pracochłonne. Cennik regenerowania katalizatorów samochodowych z samochodów Łada dla Glinojecka umieściliśmy w poniższej sekcji, należy zweryfikować na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji DPF. Zrewaloryzowanie możliwości części filtrów cząstek stałych DPF w Glinojecku dla pojazdów producenta Łada jest dostępne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Glinojecka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Glinojecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Glinojecku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Glinojecku 320
Mycie katalizatora Łada w Glinojecku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Glinojecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Glinojecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Glinojecku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Glinojecku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Glinojecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Glinojecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Glinojecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Glinojecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Glinojeck Stegna Płocka GLK01N 52.819061/20.296301 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer