Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Skoda, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Skoda w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kraków odznacza się obecnością laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów do pojazdów osobowych znanej marki Skoda. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Skoda charakteryzują się znakomitymi technologiami w sferze zmniejszenia ilości produkowanych spalin. Zwykłą słabością, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Skoda, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zaczopowany DPF. Katalizatory SCR trudnią się pracą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Odzyskanie pułapów ilości produkowanych spalin, zgodnych z normą EURO 5, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Kraków należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Krakowa, czemu słynna marka Skoda usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem usługi z Krakowa. Żeby uchronić się od komplikacji podczas prowadzenia samochodu Skoda, trzeba co pewien czas przepalać DPF, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Krakowa. Ze względu fakt, że Skoda, tak jak inne maszyny potrzebuje do poprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Krakowie zadbać o DPF. Cennik usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Skoda dla Krakowa można znaleźć w dolnej części strony, można odszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR.

Wypalony filtr marki Skoda, w laboratorium, w Krakowie.
Skoda - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Wypalony z sadzy katalizator SCR marki Skoda, na stole, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Skoda w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Skoda w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Skoda w Krakowie 398
Mycie katalizatora Skoda w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Skoda w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Skoda w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Skoda w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora Skoda, usuwanie katalizatora Skoda w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Skoda w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Skoda w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer