Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Warta

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Warcie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, lecz moduł ten psuje się, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w warsztacie pod Wartą. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Baojun charakteryzują się dobrymi mechanizmami w temacie spadku poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Katalizatory operują w niezwykle obciążonych warunkach , to jest w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek osiągów podzespołu. Często powodem zatkanego katalizatora samochodowego, spod znaku Baojun, jest inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie sterownika silnika. Baojun to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Filtry DPF utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, polecamy zatem usługi z Warty. Warta jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu koncern Baojun usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Niemało samochodów w Warcie to pojazdy z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Wykaz cen naprawy filtrów cząstek stałych pochodzących z Baojun dla Warty zamieszczono w dolnej części strony, trzeba zweryfikować tam, jaka jest cena za świadczone usługi płukania DPF. Ponieważ Baojun, równorzędnie jak inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Warcie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Warcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Warcie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Warcie 398
Mycie katalizatora Baojun w Warcie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Warcie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Warcie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Warcie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Warcie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Warcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Warcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Warcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Warcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Warta Wania Błękitnej Armii WRT01N 51.709751/18.625460 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer