Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Głuszyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Głuszycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Głuszycy znajduje się możliwość oczyszczania filtrów DPF/FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Głuszycy. Nagminnie źródłem uszkodzenia filtra FAP, marki Infiniti, staje się inny mankament, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Filtry FAP operują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Osobówki ze stajni Infiniti cechują się nadzwyczajnymi metodami w sprawie redukcji emisji gazów wydechowych. By unikać przykrości w eksploatacji diesla Infiniti, przydaje się okazjonalnie wyczyścić FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Głuszycy. Nierzadko słabością, na jaką narażone są pojazdy wytwórcy Infiniti, głównie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Zdobycie limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra DPF. Prócz niespodzianek turystycznych pod Głuszycą odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych Infiniti. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Infiniti w Głuszycy, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów oraz regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Infiniti, znaleźć można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Głuszycy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Głuszycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Głuszycy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Głuszycy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Głuszycy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Głuszycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Głuszycy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Głuszycy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Głuszycy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Głuszycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Głuszycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głuszycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Głuszycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głuszyca Kolonia Kolejowa Henryka Sienkiewicza GSZ01D 50.689339/16.370581 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer