Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dobrzyniewo Fabryczne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrzyniewo Fabryczne cieszy się sławą z powodu mechanika zajmującego się regenerowaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych wytwórcy Koenigsegg. Niemało pojazdów osobowych w Dobrzyniewie Fabrycznym to samochody z silnikiem TDCI mające zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez płukania. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Dobrzyniewie Fabrycznym odnaleźć można zakłady, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg. Nieraz powodem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inna usterka, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Marce Koenigsegg niemożliwe byłoby generowanie potrzebnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobrzyniewo Fabryczne jest jednym z miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Dobrzyniewa Fabrycznego, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. By uniknąć utrudnień przy prowadzeniu auta Koenigsegg, należy co pewien czas przepłukać FAP, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Dobrzyniewa Fabrycznego. Zazwyczaj bolączką, z którą zmagają się samochody korporacji Koenigsegg, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego działania kompletnych filtrów FAP dlatego też polecamy w Dobrzyniewie Fabrycznym wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Lista cen odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Koenigsegg dla Dobrzyniewa Fabrycznego zamieściliśmy pod zdjęciem, istnieje możliwość by znaleźć tam, ceny za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dobrzyniewie Fabrycznym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer