Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Koluszki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Koluszkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Koluszkach znajduje się opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada dzięki obecności pracowni warsztatu z Koluszek. Zwykle źródłem usterki filtra cząstek stałych FAP, marki Łada, zdarza się inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Koluszki należy do ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna firma Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu w Koluszkach wyprofilowanego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, jak również jest żmudne. Wiele samochodów osobowych w Koluszkach to pojazdy użytkowe posiadające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do płukania. FAP-y chodzą w nieprzeciętnie ciężkim środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Katalizatory SCR złożone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy zatem warsztat w Koluszkach. Producentowi Łada nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych. Tabela z cennikiem regeneracji filtrów cząstek stałych wymontowanych z Łada dla Koluszek można znaleźć pod zdjęciem, istnieje możliwość by zweryfikować w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Namierz swój zakład, który pomoże z Łada w Koluszkach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Koluszkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Koluszkach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Koluszkach 320
Mycie katalizatora Łada w Koluszkach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Koluszkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Koluszkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Koluszkach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Koluszkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Koluszkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Koluszkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koluszkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Koluszkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koluszki Natolin Brzezińska KLS02A 51.748260/19.807150 Wyszukaj
Koluszki Wypalenisko Aleksandra Głowackiego KLS01A 51.741070/19.820070 Wyszukaj
Koluszki Łódzka KLS01G 51.738781/19.813721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer