Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mitsubishi, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mitsubishi w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łodzi znajduje się sposobność naprawy katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Mitsubishi z powodu bytności mechanika z Łodzi. Łódź jest jednym z miast, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu znany producent Mitsubishi usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Dobór fachowego warsztatu w Łodzi przodującego w pojazdach Mitsubishi może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Generowanie pułapów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO, domaga się pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Ażeby ustrzec się od problemów z pracą pojazdu Mitsubishi, potrzeba co pewien czas przepłukać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztacie pod Łodzi. Znanej firmie Mitsubishi nie udało się wytwarzanie spodziewanych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Filtry FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Łodzi. Filtry FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie brudnych warunkach, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów części. Wyszukaj warsztat, który naprawi Twój samochód marki Mitsubishi w Łodzi, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Lista cenowa naprawy katalizatorów samochodowych pochodzących z Mitsubishi dla Łodzi widnieje pod zdjęciem, trzeba sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie płukania DPF.

Płukany filtr cząstek stałych marki Mitsubishi, w laboratorium, w Łodzi.
Mitsubishi - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Wyczyszczony filtr cząstek stałych marki Mitsubishi, na stole, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mitsubishi w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Mitsubishi w Łodzi 398
Mycie katalizatora Mitsubishi w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Mitsubishi w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mitsubishi w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mitsubishi w Łodzi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mitsubishi, usuwanie katalizatora SCR Mitsubishi w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mitsubishi w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mitsubishi w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer