Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Ostrów Mazowiecka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ostrowi Mazowieckiej istnieje możliwość naprawy filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu z racji działalności pracowni warsztatu z Ostrowi Mazowieckiej. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nadzwyczaj obciążonym środowisku, to jest w rurze wydechowej, przez co po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Ostrów Mazowiecka jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów FAP. Isuzu to pojazdy, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się z kwestią z katalizatorami SCR. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy pracownię w Ostrowi Mazowieckiej. Standardowo źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, marki Isuzu, zdarza się inne wybrakowanie, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Producentowi Isuzu mogłoby nie powieść się osiągnięcie niezbędnych górnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Znalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Ostrowi Mazowieckiej celującego w autach osobowych Isuzu może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Odzyskanie efektywności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Ostrowi Mazowieckiej dla samochodów marki Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Ostrowi Mazowieckiej. Lista cen regenerowania filtrów cząstek stałych FAP od Isuzu dla Ostrowi Mazowieckiej ulokowano niżej, trzeba przeglądnąć w tamtej tabeli, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 320
Mycie katalizatora Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ostrowi Mazowieckiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Ostrowi Mazowieckiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ostrów Mazowiecka Osiedle Widnichowska Lubiejewska OSM01A 52.813702/21.889200 Wyszukaj
Ostrów Mazowiecka Podstoczysko Sielska OSM01N 52.802650/21.890129 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer