Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Volvo, Wrocław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Volvo w Wrocławiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wrocławiu wystąpiła możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Volvo z racji obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Wrocławia. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w nadzwyczaj ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów urządzenia. Odszukanie kompetentnego zakładu w Wrocławiu specjalizującego się w samochodach Volvo może być nieproste, a także jest żmudne. Znanej marce Volvo mogłoby nie powieść się utrzymanie oczekiwanych wyników poziomu emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Nierzadko słabością, z jaką biedzą się pojazdy wytwórcy Volvo, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem pracownię w Wrocławiu. Wrocław jest jednym z miast, które mają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Wrocławia, czemu słynny koncern Volvo próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Zdobycie wyników poziomu emisji gazów spalinowych, zgodnych z normą EURO 6, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskiwanie efektywności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Wrocławiu dla aut producenta Volvo jest dostępne, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Wrocławia. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Volvo dla Wrocławia wstawiono na dole, powinno być można znaleźć na tamtej liście, koszt za usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Naprawiony filtr cząstek stałych GPF marki Volvo, w pracowni regeneracji, w Wrocławiu.
Volvo - Regeneracja DPF Wrocław | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Wrocławiu

Płukany filtr cząstek stałych FAP marki Volvo, w warsztatowym laboratorium, w Wrocławiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo w Wrocławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Volvo w Wrocławiu 398
Regeneracja filtra FAP Volvo w Wrocławiu 398
Mycie katalizatora Volvo w Wrocławiu 398
Płukanie katalizatora SCR Volvo w Wrocławiu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Volvo w Wrocławiu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Volvo w Wrocławiu 1490
Wycinanie katalizatora Volvo, usuwanie katalizatora Volvo w Wrocławiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Volvo w Wrocławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Volvo w Wrocławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer