Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Volvo, Szczecin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Volvo w Szczecinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Szczecin słynne jest z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów DPF do aut osobowych z logo Volvo. Osiągnięcie limitów emisji zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Mnóstwo pojazdów w Szczecinie to samochody z silnikiem CDI posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga odnawiania. Słynnej marce Volvo nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do spełnienia limitów emisji zanieczyszczeń, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Szczecinem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych Volvo. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje spadek parametrów urządzenia. Dobranie właściwego mechanika samochodowego w Szczecinie celującego w autach osobowych Volvo może dostarczyć problemów, i jest czasochłonne. Szczecin jest jednym z miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana marka Volvo usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Zrewaloryzowanie wydajności właściwości katalizatorów samochodowych w Szczecinie dla samochodów Volvo jest osiągalne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Szczecina. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP oraz płukanie DPF dla samochodów Volvo, znaleźć można w panelu bocznym, oraz w laboratorium w Szczecinie.

Regenerowany filtr cząstek stałych marki Volvo, w pracowni laboratoryjnej, w Szczecinie.
Volvo - Regeneracja DPF Szczecin | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Szczecinie

Oczyszczony filtr cząstek stałych marki Volvo, w warsztatowym laboratorium, w Szczecinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo w Szczecinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Volvo w Szczecinie 398
Regeneracja filtra FAP Volvo w Szczecinie 398
Mycie katalizatora Volvo w Szczecinie 398
Płukanie katalizatora SCR Volvo w Szczecinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Volvo w Szczecinie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Volvo w Szczecinie 1490
Wycinanie katalizatora Volvo, usuwanie katalizatora Volvo w Szczecinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Volvo w Szczecinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Volvo w Szczecinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer