Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Volkswagen, Blachownia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Volkswagen w Blachowni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Blachownia odznacza się obecnością laboratorium trudniącego się płukaniem filtrów FAP do samochodów osobowych spod skrzydeł Volkswagen. Samochody z logo Volkswagen charakteryzują się bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu zmniejszania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Blachownią odnaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją DPF do aut Volkswagen. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy warsztat z Blachowni. Zazwyczaj bolączką, dotykającą auta znanej marki Volkswagen, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany DPF. Wiele pojazdów osobowych w Blachowni to auta z silnikiem dCi posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do mycia. Volkswagen to samochody, które są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami DPF. Zazwyczaj podłożem uszkodzenia reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Volkswagen, jest inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Dobierz swojego mechanika, którego specjalnością jest Volkswagen w Blachowni, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie. Gdyż Volkswagen, tak jak inne maszyny wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Blachowni zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen w Blachowni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Volkswagen w Blachowni 320
Regeneracja filtra FAP Volkswagen w Blachowni 320
Mycie katalizatora Volkswagen w Blachowni 320
Płukanie katalizatora SCR Volkswagen w Blachowni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Volkswagen w Blachowni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Volkswagen w Blachowni 1490
Wycinanie katalizatora Volkswagen, usuwanie katalizatora Volkswagen w Blachowni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Volkswagen w Blachowni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Volkswagen w Blachowni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Blachowni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Volkswagen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Volkswagen w Blachowni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Blachownia Praga 1 Maja BLH01N 50.785660/18.963110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer